|
|
 |
| Nazwa: | AnEcZkA | | Strona: | - | | Czas: | 18.08.2008, o 14:41 (UTC) | | Wiadomość: | tak Ania ma racje w 100% co do ochrony! |
| Nazwa: | Ania  | | E-Mail: | adam op.pl | | Strona: | http://www.oppas | | Czas: | 17.08.2008, o 21:26 (UTC) | | Wiadomość: | Nowa jest w 100% lepsza nie zaczepiaja dziewczyn i maja kulture nie to co tamci |
| Nazwa: | Ania | | E-Mail: | adam op.pl | | Strona: | - | | Czas: | 17.08.2008, o 21:25 (UTC) | | Wiadomość: | Nowa jest w 100% lepsza nie zaczepiaja dziewczyn i maja kulture nie to co tamci |
| Nazwa: | Marcin | | Strona: | - | | Czas: | 17.08.2008, o 10:41 (UTC) | | Wiadomość: | co sadzicie o tej nowej ochronie?? ktora jest lepsza? nowa czy moza stara?? |
| Nazwa: | AnEcZkA | | Strona: | - | | Czas: | 10.08.2008, o 14:38 (UTC) | | Wiadomość: | HEJ TY NIZEJ MASZ RACJE ZE POWINNA STRAZ Z BYTONIA TYLKO ROBIC IMPREZY WKONCU BUDZISLAW MA SWOJA NIBY SALE! |
| Nazwa: | ~~PP~~ | | Strona: | - | | Czas: | 10.08.2008, o 13:16 (UTC) | | Wiadomość: | nie podoba mi sie to ze osp byton wypożycza sale jakimś matołom w bytoniu imprezy powinna organizowac tylko nasza straż... |
| Użytkownik: |  ospbyton Offline | | Czas: | 31.07.2008, o 00:21 (UTC) | | Wiadomość: | Zapraszam do dyskusji na temat co wam się podoba a co nie i co byście zmienili na imprezach? |
| Nazwa: | ANeCzKa  | | E-Mail: | www.ania151525 interia.pl | | Strona: | http://www.sasiadka992.fotka.pl | | Czas: | 30.07.2008, o 18:45 (UTC) | | Wiadomość: | HeJ kTo NiE zNa ByToŃsKiCh ImPrEz TeN nIeCh nIe CzEkA TyLkO wSkAkUjE Do nAs nAjPiErW 6 SiErPnIa A pOTeM 9 BEDZIE ZAGRZEBIŚCIE BO MAMAY NAJLEPSZEGO Dj ORAZ ORGANIZATORÓW 
Do zobaczenia wkrótce
buzki pa  |
| Nazwa: | Marcin | | Strona: | - | | Czas: | 30.07.2008, o 18:26 (UTC) | | Wiadomość: | Fajna impreza ! Byłem ostatnio i wybieram sie 6! Jak myslicie bedzie duzo ludzi  |
| Nazwa: | Dorcia | | E-Mail: | doda1986 buziaczek.pl | | Strona: | - | | Czas: | 28.07.2008, o 18:32 (UTC) | | Wiadomość: | Eh, a mnie nie było na ostatniej imprezce...  |
|
|
 |
|
|
|
|